Vyhledat
  • Jan Krupica

KARIÉRA: Jdeme na Slovensko! Přidáš se?

V kuloárech se proslýchá, že bratia Slováci nutně potřebují pomoct s e-shopy. Ačkoliv jsme už několika slovenským e-shopům pomohli, práce je víc a víc a nestíháme vše odbavovat. Hledáme tedy někoho, kdo se bude moci slovenským klientům věnovat. A úplně super bude, když bude dotyčný právě slovenský rodák.


Koho hledáme?

Slovensky hovořící/ho kolegyni / kolegu na administrativní práci v rámci půl úvazku. Co si pod tím představit? Stačí vyřídit pár e-mailů a telefonátů (rozuměj poptávek), kdy je třeba zjistit potřeby potenciálního klienta, nabídnout mu naše služby a v tom úplně ideálním případě si s ním plácnout na spolupráci. O samotnou realizaci e-shopu už se postará zbytek týmu. Poptávky nám chodí z několika kanálů, takže se neboj, že bys musel/a obvolávat cold kontakty s nabídkou služeb.


Jak si tě představujeme?

Budeš potřebovat vědět, co a jak děláme, a taky v jakém systému to děláme. Takže bude super, když budeš učenlivý/á. Celá práce bude o komunikaci, takže schopnost srozumitelné řeči slovem i písmem je taky rozhodně plus, včetně chuti pracovat a komunikovat s lidmi. Pak už ti stačí jen vlastní notebook a telefon, což budou tvé pracovní nástroje.


Co ti nabídneme?

Práci na půl úvazku prostřednictvím DPP, ideálně 3-4 hodiny denně, za což tě férově odměníme. Dále zajímavou pracovní náplň, kterou si v pohodě střihneš ke studiu a rozvineš své komunikační dovednosti a hromadu soft skillů. Pracovat můžeš z domu, z kolejí, odkudkoliv. Bude se jednat především o práci na dálku. Budeme se ale pravidelně potkávat, ať už pracovně nebo v rámci teambuildingu. A to nejlepší na konec – na Slovensku máme velké plány. Pokud budeš se studiem končit a plánuješ návrat do své rodné země (nebo na Slovensku žiješ už nyní), máme tam pro tebe rovnou zajištěný flek, protože můžeš rozjet svou zaběhnutou práci na fulltime a nastartovat tak vlastní slovenskou pobočku, kde ti pomůžeme vybudovat vlastní tým.


Že to zní super? Pojďme se potkat a probereme veškeré detaily. :) Stačí nám napsat e-mail nebo si domluvit schůzku přes Messenger. Vyber si, co ti vyhovuje více.
58 zobrazení0 komentář

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše